Jesteś tutaj:

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA

NASZE PRZEDSZKOLE BRAŁO UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA.

REALIZUJĄC PROJEKT MIELIŚMY DO WYKONANIA OKREŚLONE ZADANIA. JEDNYM Z NICH BYŁ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM NA NAJPIĘKNIEJSZY WIANEK BO NAJPIĘKNIEJSZE SA POLSKIE KWIATY. W PRZEDSZKOLU ZORGANIZOWALIŚMY ZBIÓRKĘ POLNYCH KWIATÓW. DZIĘKI OFIARNOŚCI RODZICÓW ORAZ NASZEJ POMOCY NASZEJ CIOCI ANETKI POWSTAŁY DWA WSPANIAŁE WIANKI.

I UDAŁO SIĘ GRUPY- BADACZE ORAZ ODKRYWCY, ONE REPREZENTOWAŁY NASZE PRZEDSZKOLE W TYM KONKURSIE, ZAJĘŁY PIERWSZE MIEJSCA 🙂

W DNIU WCZORAJSZYM SPOTKAŁA NAS OGROMNA NIESPODZIANKA. DOSTARCZONA ZOSTAŁA DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW PRZESYŁKA. KURIEREM OKAZAŁA SIĘ PANI LUDMIŁA FABISZEWSKA, KOORDYNATOR PROJEKTU. OSOBIŚCIE PRZYWIOZŁA UPOMINKI DLA NASZYCH DZIECIAKÓW.

SPRAWIŁA NAM TYM OGROMNĄ RADOŚĆ. JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 🙂