Jesteś tutaj:

MISIOWA PRZYGODA

JAK CO ROKU NASZE PRZEDSZKOLE BRAŁO UDZIAŁ W AKCJI CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. ZAPRASZALIŚMY CHĘTNYCH RODZICÓW DO PRZEDSZKOLA, W CELU GŁOŚNEGO CZYTANIA BAJEK.

W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19, CHCĄC NADAL PROPAGOWAĆ GŁOŚNE CZYTANIE DZIECIOM, ZRODZIŁ SIĘ POMYSŁ MISIOWEJ PRZYGODY. NAUCZYCIELE WRAZ Z DZIEĆMI STWORZYLI PAMIĘTNIK. WĘDROWAŁ ON Z DZIEĆMI DO DOMU. WRAZ Z POMOCĄ RODZICÓW, PO PRZECZYTANIU BAJKI, DZIECI ZAMIESZCZAŁY TYTUŁ BAJKI, TWORZYŁY PAMIĄTKOWY RYSUNEK, WKLEJAŁY ZDJĘCIE Z ULUBIONĄ PRZYTULANKĄ.

W ZWIĄZKU Z CZĘŚCIOWYM ZNIESIENIEM OBOSTRZEŃ ZOSTALIŚMY ZAPROSZENI PRZEZ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ MIASTA I GMINY ZELÓW DO UDZIAŁU W AKCJI CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM- BABCIE I DZIADKOWIE DZIECIOM

https://www.facebook.com/bibliotekazelow/

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE 🙂