Uroczystość przedszkolna „Dzień Babci i Dziadka – Kochamy Was”

Zimową porą jest pełno szarych dni. Ale są dwa najpiękniejsze dni, jedyne w swoim rodzaju, kiedy każdemu serduszka biją mocniej. Jest to święto naszych kochanych i niezastąpionych Babć i Dziadków.

W tych dniach Dziadkowie i Babcie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dlatego dnia 22 stycznia dzieci z grupy „Wynalazców”, 23 stycznia dzieci z grupy „Tropicieli”, 24 stycznia 2018r.  dzieci z grupy „Odkrywców” oraz 25 stycznia dzieci z grupy „Badaczy”, bez tremy wyraziły w wierszach, piosenkach i wesołych tańcach to, jak ważni i kochani są dla nich Babcia i Dziadek. Tłumnie przybyli Babcie i Dziadkowie nie kryjąc wzruszenia i łez, nagrodzili wnuczęta gromkimi brawami. Przekonali się, że ich wnuczęta to wspaniali aktorzy, prezentujący talenty muzyczne i taneczne.

Gorące uściski i całuski potwierdziły, że Babunia i Dziadziuś to najukochańsze istoty, a upominki przygotowane samodzielnie przez przedszkolaków sprawiły wiele radości. I choć za oknem prawdziwa zima to w sali, dzięki przygotowanym dekoracjom oraz radosnym humorom panował wiosenny nastrój. Wspólna zabawa pod kierunkiem nauczycielek oraz biesiada przy słodkim poczęstunku dopełniły naszą uroczystość. Pozostanie ona na długo w pamięci zarówno dzieci, jak i Babć i Dziadków.