Pochód ekologiczny ulicami miasta

Dnia 02 czerwca 2017r. dzieci z Przedszkola Edukacyjnego wraz z dziećmi z  innych zelowskich przedszkoli obchodziły Światowy Dzień Ochrony Środowiska.

Przedszkolaki spotkały się przy pomniku T. Kościuszki, przeszły w barwnym pochodzie ulicami miasta, a następnie spotkały się w ogrodzie Przedszkola Samorządowego nr 4, gdzie odbył się Bal Wiosny – festyn ekologiczny z zaproszonymi gośćmi – Czarodziejką i Elfem.

Na początku wszystkie chętne dzieci mogły zaprezentować i opowiedzieć o  swoim ekologicznym nakryciu głowy. Później wszyscy bawili się w rytmach latynoskiej muzyki oraz brali udział w  grach i zabawach ruchowych o tematyce przyrodniczej. Pogoda dopisała i dzieci mogły hucznie obchodzić Światowy Dzień Ochrony Środowiska.