Jesteś tutaj:

Zajęcia otwarte pt.: „Kraina Królowej Śniegu”

Dnia 29 stycznia 2016r. w Przedszkolu Edukacyjnym im. Jana Amosa Komeńskiego w Zelowie w  grupie maluchów odbyły się zajęcia otwarte pt.: „Kraina Królowej Śniegu”.

W zajęciach wzięło udział piętnaścioro  przedszkolaków oraz dwanaścioro rodziców. Rodzice mieli okazję zobaczyć, jak pracują ich dzieci podczas zajęć edukacyjnych. Przedszkolaki miały do wykonania różne zadania m.in. wysłuchały i obejrzały historyjkę obrazkową, wyczarowały magiczny napój i w tajemniczy sposób przedostały się do Krainy Lodu, w której czekała na wszystkich Królowa Śniegu. Królowa miała dla dzieci i rodziców niezwykłe pudełka, które posłużyły do zabawy matematycznej oraz do zbudowania olbrzymiego, lodowego zamku. Po zbudowaniu zamku odbył się w nim bal. Wspólny taniec wprawił wszystkich w radosny nastrój. Po wyczerpującym tańcu Królowa Śniegu wraz z Dobrą Wróżką poczęstowała dzieci i rodziców pysznym napojem – herbatką miętową oraz cukierkami.