Jesteś tutaj:

Uroczystości przedszkolna ,,Dzień Babci i Dziadka”

W Przedszkolu Edukacyjnym zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 20 stycznia 2016 r. w grupie średniaków odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie wychowawczyni przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z Panią Eweliną i Anią przygotowały piękny program artystyczny. Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły dziadkom i babciom życzenia, po czym zaprezentowały przepięknie taniec zbójnicki do piosenki pt. ,,W murowanej piwnicy”. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Na koniec części artystycznej dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy, która przyniosła wszystkim dużo radości. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy