Projekty i przedsięwzięcia

Drugim etapem akcji „ Wyciągamy dzieci z Bramy – Integracja pokoleń” była wizyta naszych przedszkolaków w dniu 09.12.12017r. w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina w Łodzi, podczas której dzieci wzięły udział w specjalnym programie „Odkrywcy muzyki”. Spotkanie poprowadzone zostało przez muzyków przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej. Dzieci zostały wprowadzone w różnorodny świat stylów muzycznych, miały możliwość poznać różne instrumenty oraz wystąpić na scenie Filharmonii.

Celem działań jest zaszczepienie w jak najmłodszych dzieciach potrzeby uczestnictwa w kulturze wysokiej. Podjęte działania mają zmienić świadomość, nastawienie oraz zachęcać młodych odbiorców kultury do aktywnego w niej uczestnictwa.

Zdjęcia:

https://www.facebook.com/pg/Przedszkole-Edukacyjne-im-Jana-Amosa-Kome%C5%84skiego-w-Zelowie-793826754132614/photos/?tab=album&album_id=838647719650517