Audycja muzyczna pt. „W bajkowej krainie”

Dnia 15 lutego w Przedszkolu Edukacyjnym im. Jana Amosa Komeńskiego Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Zelowie odbył się koncert muzyczny pt. „W bajkowej krainie”.

W audycji muzycznej pierwszy raz uczestniczyły 3-latki, które zostały serdecznie powitane przez Pana Witka w gronie przedszkolaków.

Pan Witek podczas comiesięcznych audycji będzie wprowadzał dzieci w tajemniczy świat muzyki.

Pierwsze lutowe spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym śpiewaniem piosenki pt. „Jak nie my to kto”, która będzie nam towarzyszyła podczas kolejnych audycji muzycznych.

Maluszki podczas koncertu z wielkim zainteresowaniem słuchały i obserwowały prezentację instrumentów perkusyjnych, takich jak cajon, werbel, kastaniety czy miotełki, mając również możliwość zaprezentowania własnych umiejętności.