Jesteś tutaj:

Zwierzęta domowe – Pupile Wynalazców Klubik Młodego Ekologa

Opracowała: mgr Anna Rogut

Zapraszam do gier rozwijających pamięć, koncentrację uwagi, a także wiedzę na temat zwierząt domowych hodowanych przez człowieka.

Gra polega na dopasowaniu obrazków zwierząt do kategorii zamieszczonej powyżej obrazków: kot pies szczeniak. Pierwszym krokiem jest przeczytanie dostępnych kategorii, nastepnie zatwierdzenie jej poprzez kliknięcie na wskazane słowo i zaznaczenie odpowiadających jej obrazkom zwierzątek zamieszczonych poniżej.

UWAGA! odsłaniając puzzle spróbuj odgadnąć ukryte zwierzątko.

Ukryty ulubieniec

Zapraszam do gry dotyczącej segregacji zwierząt ze wzgledu na gatunek. Przeczytaj nazwę grup, a następnie umieść/przesuń/przeciągnij wyświatlone na fotografii zwierzę na odpowiednie pole. Zadaniem dodatkowym jest policzenie elementów w każdej grupie określenie ich liczby, wskazanie gdzie jest mniej, gdzie więcej i o ile.

Nasi kochani pupile