Jesteś tutaj:

EKO PIKNIK RODZINNY

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Milusińskim spełnienia marzeń, radosnych dni pełnych szaleńczej zabawy oraz mnóstwa prezentów życzą pracownicy Przedszkola Edukacyjnego im. Jana Amosa Komeńskiego Parafii Ewangelicko – Reformowanej w Zelowie.
Pragniemy zaprosić wszystkie Mamy, Tatusiów, Dziadków i Babcie a przede wszystkich małych aktorów do obejrzenia uroczystej akademii przygotowanej dla naszych bliskich. Miłego oglądania!

3-4 latki Dzień rodziny

Grupa 3-4 latkówZ okazji Dnia Dziecka wszystkim Milusińskim spełnienia marzeń, radosnych dni pełnych szaleńczej zabawy oraz mnóstwa prezentów życzą pracownicy Przedszkola Edukacyjnego im. Jana Amosa Komeńskiego Parafii Ewangelicko – Reformowanej w Zelowie.Pragniemy zaprosić wszystkie Mamy, Tatusiów, Dziadków i Babcie a przede wszystkich małych aktorów do obejrzenia uroczystej akademii przygotowanej dla naszych bliskich. Miłego oglądania!

Opublikowany przez Przedszkole Edukacyjne im. Jana Amosa Komeńskiego w Zelowie Poniedziałek, 1 czerwca 2020