Jesteś tutaj:

Dzień Rodziny :-)

W tak pięknym dniu jakim jest Dzień Matki

wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia

zdrowia pogody ducha i spełnienia najskrytszych marzeń.

W maju również obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Rodziny,

dlatego życzenia kierujemy również do wszystkich Tatusiów.

Życzymy Wam cudownych chwil pełnych uśmiechu

i nieustającego zadowolenia ze swoich pociech

nie tylko w tym wyjątkowym dniu.

Dzieci z Przedszkola Edukacyjnego chcąc uczcić święto kochanych Rodziców zapraszają do wirtualnych obchodów Dnia Rodziny. W obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego powstała wspólna inicjatywa uhonorowania i docenienia Rodziców, za trud wychowania, wsparcie i bezwarunkową miłość, którą darzą swoje pociechy. Przedszkolaki z zaangażowaniem dla swoich kochanych Rodziców przygotowały wiersze i piosenki, które zostaną zaprezentowane 1 czerwca w postaci pamiątkowego filmu zamieszczonego na stronie Przedszkola Edukacyjnego.