Jesteś tutaj:

Wiosenne sprzątanie Świata – realizacja projektu Śmieci mniej, Ziemi lżej współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Koordynator mgr Anna Rogut

Dzieci z Przedszkola Edukacyjnego im. J. A. Komeńskiego Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Zelowie aktywnie wzięły udział w corocznej akcji na rzecz ochrony środowiska – Wiosenne Sprzątanie Świata. Celem akcji jest promowanie nie śmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Przedszkolaki w ramach akcji podjęły trud poprawy jakości naszego otoczenia poprzez zorganizowanie rodzinnego sprzątania Świata i promocję aktywnej ochrony naszego wspólnego środowiska.

Wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzinom bardzo dziękujemy za aktywność, w galerii oraz filmach zamieszczonych poniżej można obejrzeć starania dzieci w dążeniu do poprawy jakości naszego życia:)

Zbieramy śmieci w lesie