Jesteś tutaj:

Bal karnawałowy w grupie Badaczy

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, jednorożców, rycerzy, muszkieterów, piratów czy strażaków i policjantów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek. Po grach i zabawach w swoich grupach, dzieci z całego przedszkola spotkały się w sali Odkrywców, by wspólnie bawić się  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami, które prowadził dj.

Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.