Jesteś tutaj:

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 24 października 2019 r. w Przedszkolu Edukacyjnym w Zelowie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci nowo przyjętych. W uroczystości wzięły udział dwie młodsze grupy (3 i 4 latki) oraz troje dzieci ze starszych grup.

Cała uroczystość przebiegała w przyjemnej atmosferze, której towarzyszyły piękne utwory z bajki Cinderella 2015.

Dzieci wykazały się dużą odwagą i dojrzałością, prezentując pięknie wiersze, piosenki i układy choreograficzne.

Rodzice mieli okazję nie tylko zobaczyć występ swych pociech, ale także film przedstawiający pierwsze tygodnie dzieci w przedszkolu – ich zabawy, emocje, zajęcia. Uwieńczeniem uroczystości był przygotowany dla naszych maluszków tort, który zachwycił zarówno nasze oczy jak i podniebienia.

Powodzenia przedszkolaki!

Życzymy Wam, aby każdy dzień przynosił nowe, dobre doświadczenia 🙂