Jesteś tutaj:

Warsztaty ekologiczne

30 maja 2019 roku w Przedszkolu Edukacyjnym im. J. A. Komeńskiego Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Zelowie odbyły się warsztaty ekologiczne w ramach realizacji projektu „Woda źródłem życia na ziemi”, laureata konkursu grantowego Eko Odkrywcy 6, którego organizatorami są Henkel Polska Sp. z o.o. (właściciel marki Persil), drogerie Rossmann oraz Fundacja Nasza Ziemia”. Tematem przewodnim warsztatu była WODA. Dzieci z grupy Tropicieli i Odkrywców uczestniczyły w pogadance na temat zasobów wody na świecie. Jedną z atrakcji przygotowanych dla dzieci było samodzielne dokonanie pomiaru płynu, w przełożeniu na zasób wody występującej w przyrodzie. Uwieńczeniem warsztatu była wspólna nauka ekologicznej piosenki.