Jesteś tutaj:

Tropiciele w Bibliotece

11 kwietnia dzieci z grupy Tropicieli udały się do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Zelów im. Adama Mickiewicza w Zelowie z okazji przypadającego na początku kwietnia Dnia Książki dla Dzieci. W bibliotece dzieci miały możliwość obejrzenia wielu ciekawych i pięknie ilustrowanych książek. Dzieciom szczególnie do gustu przypadły trójwymiarowe książki. Przedszkolaki dowiedziały się także jak powinno się traktować książki oraz co zrobić żeby ich nie zniszczyć. Dodatkowo wizyta urozmaicona została bajką przeczytaną przez pracownika Biblioteki, panią Anetę Kasprzykowską pt. ”Księżniczka na ziarnku grochu”. Tropiciele miały także możliwość zwiedzenia biblioteki- jej oddziałów a także miejsc dostępnych tylko dla pracowników Biblioteki. Uwieńczeniem spotkania było wypożyczenie książki, która po powrocie do przedszkola została przez dzieci dokładnie obejrzana.