Jesteś tutaj:

Odkrywcy na wycieczce

14 marca grupa Odkrywców udała się na pierwszą wycieczkę autokarową do kina Helios i sali zabaw „Raj urwisa” w Centrum Handlowym Olimpia w Bełchatowie. W kinie mogliśmy obejrzeć zestaw klasyków bajek czyli zawody znane i nieznane. Znakomite, pięknie odtworzone kolory i cyfrowa jakość pozwoliły odkryć przed dziećmi wspaniały świat przygód Reksia, Koziołka Matołka, Pieska w kratkę i wielu innych bohaterów naszego dzieciństwa. Dzieci i nauczyciele na nowo mogli docenić wartość polskiej animacji i ponownie się w niej zakochać.  Po seansie odbyły się krótkie warsztaty podczas których animatorzy wraz z przedszkolakami szukali odpowiedź na pytania: jakie są atrybuty wybranych zawodów? oraz jakie znacie niezwykłe zawody? Na koniec, po krótkim posiłku, udaliśmy się do sali zabaw, aby rozładować nadmiar energii i wspólnie bawić się z kolegami z grupy Badaczy. To był wspaniały dzień. Czekamy na kolejną wycieczkę z niecierpliwością.