Jesteś tutaj:

Drugi tydzień ferii

Podczas drugiego tygodnia ferii dzieci z Przedszkola Edukacyjnego im. Jana Amosa Komeńskiego Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Zelowie uczestniczyły w zabawach z bohaterami czeskich bajek w roli głównej. Przedszkolaki poznały Krecika, Żwirka i Muchomorka, Makową Panienkę, Rumcajsa oraz Sąsiadów. Każdego dnia dzieciom zaproponowana była inna aktywność rozwijająca ich indywidualne zainteresowania.

Dzieci wzięły udział w zajęciach kulinarnych, plastycznych, muzyczno-ruchowych i filmowych.Przedszkolaki z ciekawością i zainteresowaniem uczestniczyły w zaproponowanych formach aktywności. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne podczas, których dzieci robiły kolorowe galaretki, kopiec kreta oraz gofry.

Ferie były w tym roku czasem wypełnionym wspólnymi integracyjnymi zabawami oraz miłą i radosną atmosferą.