Jesteś tutaj:

Konkurs „Przytulanka dla Wcześniaka” rozstrzygnięty

W ostatnim czasie dzieci oraz ich rodzice z Przedszkola Edukacyjnego miały możliwość wzięcia udziału w konkursie „Przytulanka dla Wcześniaka”. Celem konkursu było własnoręczne stworzenie maskotki bezpiecznej dla wcześniaków. Mimo krótkiego czasu na przygotowanie prac, chętne dzieci oraz ich rodzice wzięli udział w projekcie. W efekcie przyznano następujące miejsca:
Jan Guzicki- I miejsce

Estera Rybak- II miejsce

Iga Matys- II miejsce

Serdecznie dziękujemy zarówno dzieciom, jak i rodzicom za poświęcony czas oraz chęci. Rozdanie upominków oraz dyplomów nastąpi po feriach 🙂
Przypominamy także, że miś zajmujący pierwsze miejsce bierze udział w drugim etapie konkursu, organizowanym przez Fundację Kolorowy Świat. Aby miś miał szansę na wygraną potrzebne są Państwa głosy w głosowaniu rozpoczynającym się 20 lutego, na którego więcej informacji wkrótce. Link do strony głosowania: https://www.facebook.com/fundacjakolorowyswiat/