Ferie z Przedszkolem Edukacyjnym

Pierwszy tydzień ferii z Przedszkolem Edukacyjnym już za nami. W tym tygodniu na przedszkolaków czekała moc atrakcji, gdyż oprócz zajęć dydaktycznych dzieci uczestniczyły w wielu dodatkowych zajęciach. Były tańce, zabawy grupowe, prace plastyczne, bajki, spacery i wiele, wiele innych. Oprócz zajęć z nami, w poniedziałek towarzyszył nam niezawodny wujek Bartek, który zachęcił dzieci do wspólnego śpiewu i tańca. We wtorek natomiast dzieci ćwiczyły natomiast swoje zdolności manualne na zajęciach z panią Ewą Woźniak. Dzieci świetnie odnalazły się w grupie mieszanej wiekowo- od 2,5latków do 6-latków, a na twarzach wszystkich przedszkolaków widoczny był szeroki uśmiech.
Już nie możemy doczekać się atrakcji drugiego tygodnia ferii z Przedszkolem Edukacyjnym! ZAPRASZAMY!