Jesteś tutaj:

Zimowe zabawy na śniegu w grupie Tropicieli i Wynalazców

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku dzieci z grupy Tropicieli i Wynalazców postanowiły pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, rzucając śnieżkami do siebie, a także budując śnieżne budowle i lepiąc bałwanki. Dzieci z grupy Tropicieli i Wynalazców bawiły się zgodnie z zachowaniem poznanych zasad bezpieczeństwa. Pogoda była trochę mroźna, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo dzieci wiedzą, że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka, wspierająca zdrowy i aktywny styl życia. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem wróciliśmy do przedszkola odpocząć i podzielić się swoimi wrażeniami. Było nieco mroźnie, ale

bardzo wesoło i radośnie.