Jesteś tutaj:

Comiesięczna audycja muzyczna „Spróbuj zagrać z nami”

Dziś w przedszkolu wraz z Panem Witkiem przybył muzyk Pan Maciek. Audycja była wyjątkowa, gdyż mieliśmy okazje usłyszeć dwa utwory wykonane na basie: utwór Michaela Jacksona oraz utwór przypominający kroki i ruchy słonia. Wybrane dzieci również miały okazję spróbować swoich sił grając utwór „Stary niedźwiedź mocno śpi”,reszta mocno kibicowała śpiewając na pół przedszkola 😉 Kolejnym instrumentem było ewi. Ciekawy instrument naśladujący dźwięk 100 innych instrumentów. Panowie założyli się o mandarynkę, iż dzieci nie odgadną utworu zagranego na ewi… okazało się, że bez problemu odgadły- utwór „Angry Birds”, nagroda powędrowała do Pana Maćka, kolejna zagadka na koniec „Despacito” też nie sprawiła dzieciom kłopotu. Audycja była bardzo ciekawa, dziękujemy…