Dzień Babci i Dziadka w Grupie 6-latków

W Przedszkolu Edukacyjnym zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 21 stycznia 2019 r. w Grupie Wynalazców  odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie wychowawczyni przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.  W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z Panią Eweliną i Panią Jolą  przygotowały piękny program artystyczny. Dzieci  w formie wierszy i piosenek złożyły dziadkom  i babciom życzenia, po czym zaprezentowały przepięknie tańce do utworów: ,,Babuszki staruszki”, ,,Najwięcej witaminy” oraz ,,Chłopcy radarowcy”. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki/kalendarze z życzeniami. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.