Jesteś tutaj:

Mikołajki u Przedszkolaków

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia dzieci z naszego przedszkola miały okazję spotkać się z wyjątkowym Mikołajem w osobie Burmistrza Zelowa, Pana Tomasza Jachymka. Wraz z nim naszą placówkę odwiedziła Sekretarz Miasta Pani Agnieszka Mysłowska. Goście oprowadzani przez proboszcza parafii, ks. Tomasza Pieczko oraz dyrektora przedszkola Panią Beatę Jersak, zawitali do wszystkich grup wiekowych. Burmistrz częstował dzieci pysznymi słodkościami, za co w podziękowaniu dzieci recytowały świąteczne wiersze oraz śpiewały kolędy. Nie zabrakło przy tej okazji wspólnych zdjęć i zaproszenia w odwiedziny do Urzędu Miejskiego. Serdecznie dziękujemy władzom naszego miasta, za tak wspaniałą niespodziankę.