Konkurs pieśni patriotycznej

Przez cały miesiąc listopad w naszym przedszkolu poruszany był temat Niepodległości oraz Polski. Dzieci dowiedziały się czym jest patriotyzm oraz kogo możemy nazwać prawdziwym patriotą. Ukoronowaniem miesiąca było zorganizowanie przez p. Annę Rogut oraz p. Ewelinę Felicjańską Konkursu Pieśni Patriotycznej, w którym udział wzięły chętne dzieci z grup 5 i 6-latków. Laureatami konkursu zostali- Karol Adamczyk, Lena Buresz, Klaudia Gawlik, Kornelia Krawczyk, Patryk Kubiak, Melania Rist ( Tropiciele ) oraz Julia Ackermann, Nikodem Gabinowski, Kornelia Gębarowska oraz Maciej Szewczyk ( Wynalazcy ). Za piękne wykonanie wybranej pieśni zwycięzcy otrzymali nagrody od pani dyrektor Beaty Jersak w postaci książeczek, breloczków oraz słodkości.
Laureatom gratulujemy talentu a także odwagi.