Jesteś tutaj:

Niepodległość

Z okazji zbliżającego się święta narodowego 11.listopada nasze przedszkolaki odwiedziły różne miejsca w Zelowie, aby wręczyć pamiątkowego biało-czerwonego kwiatka. Odwiedziliśmy m.in. Urząd Miejski w Zelowie, Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Zelów, Pocztę Polskę oraz zaprzyjaźnione punkty usługowo-handlowe. Korowód przedszkolaków spacerując ulicami miasta prezentował własnoręcznie wykonane flagi Polski. Dzieci z Przedszkola Edukacyjne uczestniczyły również w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej: „Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! – Rekord dla Niepodległej”. W ramach uroczystych obchodów zbliżającego się święta dzieci o godzinie 11:11 na placu przedszkolnym odśpiewały Hymn Polski. Aby uczcić polskich bohaterów narodowych przedszkolaki złożyły kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki na Placu Dąbrowskiego.