Jesteś tutaj:

Igrzyska Przedszkolaków oraz Apteka ,,Wrzosowa”

Igrzyska przedszkolaków już za nami! W Dniu 21 września w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zelowie odbyły się zawody dla przedszkolaków z naszej gminy. Celem imprezy było: popularyzacja lekkiej atletyki wśród najmłodszych mieszkańców Gminy Zelów, promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz nawiązywanie przyjaźni i właściwych relacji rówieśniczych.

A o to osiągnięcia Grupy Wynalazców:

– w biegu na dystansie 40 m

Jimmy Ibok I miejsce oraz Natan Chrust III miejsce

– w skoku w dal z miejsca

Jimmy Ibok I miejsce

Gratulujemy!

Uśmiechnięci i zadowoleni wracając z zawodów wstąpiliśmy do apteki ,,Wrzosowej” na ulicy Żeromskiego. Dzięki uprzejmości pracownika apteki mogliśmy zwiedzić obiekt i zapoznać się z pracą farmaceuty. Pan farmaceuta poczęstował na koniec grzeczne przedszkolaki zdrowym lizakiem z witaminami oraz podarował dzieciom malowanki. Bardzo dziękujemy!