Jesteś tutaj:

Wizyta uczestników Konsultacji Polsko-Litewsko-Niemieckich

W piątek, 07 września nasze przedszkole odwiedzili uczestnicy Konsultacji Polsko-Litewsko-Niemieckich.

Nasi goście mieli okazję zobaczyć grupę Odkrywców, Tropicieli oraz Wynalazców. Ze względu na etap adaptacyjny grupa Badaczy została pominięta 🙂

Dzieci z grupy Odkrywców odśpiewały piosenkę pt. „Jestem sobie przedszkolaczek” i zaprosiły gości do wspólnej zabawy z chustą animacyjną Klanza.

Przedszkolaki z grupy Tropicieli zaprezentowały swoją ulubioną piosenkę pt. „Do przedszkola” oraz zaprosiły gości na zaskakujący eksperyment kwiatów otwierających się na wodzie. Dzieci przygotowały również upominki dla gości, które wręczyły na zakończenie wizyty.

Grupa Wynalazców zaprezentowała uczestnikom Konsultacji Polsko-Litewsko-Niemieckiej piosenkę i wierszyk po angielsku oraz  piosenkę ,,Wynalazcy” z użyciem kolorowych chust. Atmosfera spotkania była bardzo przyjemna  i zwieńczeniem spotkania było wspólne zdjęcie.