Jesteś tutaj:

Zajęcia otwarte dla rodziców z języka angielskiego

Dnia 10.01.2018r. w Przedszkolu Edukacyjnym im. J. A. Komeńskiego Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Zelowie odbyły się pierwsze zajęcia otwarte dla rodziców w roku 2017-2018, w grupach 4, 5, 5-6 latków.

Dzieci podczas zajęć wykazały się dużą znajomością języka angielskiego. Z dumą śpiewały piosenki. Słuchały opowieść w języku angielskim. Wspólnie bawiły się, rozwiązywały zagadki i zadania. Dzieci chętnie prezentowały swe wiadomości, zasób słów, znajomość zwrotów, wykazując się przy tym dużym skupieniem i zaangażowaniem.

Rodzice mieli okazję zaobserwować, jak ich pociechy pracują podczas zajęć zorganizowanych oraz jaką formę mają zajęcia języka angielskiego.

Radość dzieci była ogromna. Czerpały dużo satysfakcji ze spotkania z rodzicami. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wspólne spotkanie.