Jesteś tutaj:

Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie 3 – latków

Dnia 14.12.2017r. w Przedszkolu Edukacyjnym im. J. A. Komeńskiego Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Zelowie odbyły się pierwsze zajęcia otwarte w grupie 3latków. Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień.

Zajęcia rozpoczęły się 15 minutowym językiem angielskim. Dzieci powitały wszystkich piosenką „Hello”, wspólnie bawiły się, rozwiązywały zagadki w języku nowożytnym. Dzieci chętnie prezentowały swe wiadomości, zasób słów, znajomość zwrotów, wykazując się przy tym dużym skupieniem i zaangażowaniem.

Kolejnym punktem były zajęcia edukacyjne o polskich tradycjach świątecznych. Wspólna praca plastyczna, okazała się  wspaniałą formą relaksu. Wszyscy mieli możliwość ozdobić własną choinkę kolorowymi perełkami, brokatami oraz gwiazdeczkami. Była to wspaniała zabawa oraz dawka niezapomnianej radości. Zajęcia zwieńczyła wspólna degustacja świątecznych pierniczków. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia otwarte.

Rodzice mieli okazję zaobserwować, jak ich pociechy pracują podczas zajęć zorganizowanych oraz jaką mają formę. Radość dzieci była ogromna. Czerpały dużo satysfakcji ze spotkania z rodzicami. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wspólne spotkanie.