Jesteś tutaj:

VI Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ale heca, ale draka:
Dziś Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ustanowił dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka!
Pragniemy z tej okazji przekazać wszystkim Przedszkolakom, tym małym, tym średnim i tym całkiem dużym, najlepsze życzenia.    

Rośnijcie jak na magicznych drożdżach, uczcie się codziennie czegoś nowego i bawcie się w najlepsze!

Dnia 20.09.2017r. obchodziliśmy VI Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola z nauczycielkami wystrzeliły w przedszkolnej sali widowiskowej kolorowe konfetti pod hasłem „Z marzeniami do nieba”. Wszystkie przedszkolaki zaśpiewały również piosenkę, której nauczyły się w przedszkolu oraz brały udział w zabawach integracyjnych z dziećmi ze wszystkich grup przedszkolnych. Na zakończenie wychowawczynie złożyły dzieciom życzenia, zaśpiewały ,,sto lat” i poczęstowały dzieci cukierkami.