Jesteś tutaj:

Uroczystość przedszkolna „Dzień Rodziny”

W dniu 26 maja 2017r. w  Przedszkolu Edukacyjnym im. Jana Amosa Komeńskiego w Zelowie odbyła się uroczystość przedszkolna pt. ,,Dzień Rodziny”.

Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprosiły swoich rodziców na występy przygotowane z okazji ich święta. Przedszkolaki w swoich grupach wykonały część artystyczną dla swoich ukochanych rodziców. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach oraz perfekcyjne zaprezentowały swoje układy taneczne, występy teatralne. Niespodzianką dla rodziców było otrzymanie pięknych prezentów wykonanych własnoręcznie przez każde dziecko.

Następnie wszyscy przeszli do ogrodu przedszkolnego na wspólną zabawę z zaproszonym Klaunem – panem Bartkiem, nauczycielem rytmiki. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami mogli wziąć udział w konkursach i zabawach muzycznych.  Wspólne pląsy, tańce, konkursy wprawiły uczestników zabawy w klimat radości i uśmiechu.