Jesteś tutaj:

Uroczystość przedszkolna ,,Dzień Rodziny”

W dniu 26 maja w  Przedszkolu Edukacyjnym im.  Jana Amosa Komeńskiego w Zelowie odbyła się uroczystość przedszkolna pt. ,,Dzień Rodziny”.

Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprosiły swoich rodziców na występy przygotowane z okazji ich święta. Przedszkolaki w swoich grupach wykonały część artystyczną spotkania dla swoich ukochanych rodziców. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz perfekcyjne zaprezentowały swoje układy taneczne. Niespodzianką dla rodziców było otrzymanie pięknych prezentów wykonanych własnoręcznie przez każde dziecko, którymi były kolorowe i pyszne pierniki.

Następnie wszyscy przeszli do ogrodu przedszkolnego na wspólną zabawę z klaunikiem. Wspólne pląsy, tańce, konkursy wprawiły uczestników zabawy w klimat radości i uśmiechu.

Opracowała: mgr Ewelina Marczak