Audycja muzyczna pt. „Jak w bajce”

Dnia 17 maja 2017 roku ostatni raz w tym roku szkolnym gościliśmy artystów z Filharmonii Łódzkiej. Podczas koncertu muzycznego pt. “Jak w bajce” mieliśmy okazję poznać zawodową parę taneczną, panią Izę i pana Kamila, którzy zaprezentowali nam różnorodne tańce do znanych nam piosenek.

Tancerze zaprezentowali tańce musicalowe bogate w różne emocje, przedszkolaki z entuzjazmem je odgadywały i nazywały. Radość, miłość i złość – takie emocje wytańczyliśmy na kolejnej filharmonii.

Chętne przedszkolaki miały również możliwość prezentacji własnych interpretacji tańca. Dzieci wspólnie z artystami tańczyły i śpiewały, pląsom, śmiechom i zabawie nie było końca.

Na zakończenie koncertu z rozrzewnieniem pożegnaliśmy się z artystami i podziękowaliśmy za bogatą ofertę zajęć muzycznych.

Do zobaczenia po wakacjach!