Jesteś tutaj:

„W wiejskim gospodarstwie” Zajęcia otwarte dla rodziców grupy 3-latków

Dnia 24.04. 2017r. w Przedszkolu Edukacyjnym im. J. A. Komeńskiego Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Zelowie odbyły się pierwsze zajęcia otwarte dla rodziców dzieci 3-letnich.

Dzieci z dumą powitały zaproszonych gości prezentując piosenkę powitalną „Witam Was”.

Zajęcia o gospodarstwie wiejskim zawierały elementy edukacji, polonistycznej, przyrodniczej, matematycznej, muzycznej, plastycznej oraz obcojęzycznej.

W wspólnym gronie bawiliśmy się, rozwiązywaliśmy zagadki i zadania. Śpiewom i pląsom nie było końca. Dzieci zaprezentowały swe wiadomości i umiejętności w różnych dziedzinach, wykazały się przy tym dużym skupieniem i zaangażowaniem.

Rodzice mogli zaobserwować jak ich pociechy pracują podczas zajęć zorganizowanych oraz jaką formę mają zajęcia o charakterze edukacyjnym w przedszkolu.

Radość najmłodszych wynikająca z obecności rodziców w przedszkolu, wspólnych zabaw i pląsów była nieocenionym elementem tegoż spotkania, nadającym chwili podniosłości i ważności. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wspólne spotkania.