Jesteś tutaj:

„Opowieść o dobrym człowieku” – teatrzyk

Przedstawienie pt.  „Opowieść o dobrym człowieku”

       Dnia 06 marca 2017r. do dzieci z Przedszkola Edukacyjnego w Zelowie przyjechali aktorzy z Teatru „Eden” z Krakowa, którzy zaprezentowali przedstawienie interaktywne pt.: „Opowieść o dobrym człowieku”.

Spektakl stworzony na podstawie „Przypowieści o miłosiernym Samarytaninie”. Przedstawia historię napadniętego człowieka, na którego tragedię przechodzący ludzie pozostawali obojętni. Dopiero Samarytanin  zauważa cierpiącego i postanawia mu pomóc. Angażuje dzieci do pomocy potrzebującemu.

To wspaniałe przedstawienie teatralno – muzyczne w trakcie którego dzieci uczą się gry na instrumentach, poznają wartość bezinteresownej pomocy i odpowiadają na pytanie „kto to jest dobry człowiek?”

Była to  zabawna, teatralna przygoda, w której chętnie brały udział dzieci z naszego przedszkola.