Jesteś tutaj:

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE PT. ,,OPOWIEŚĆ O DOBRYM CZŁOWIEKU”

06 marca 2017 r. nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt.: „Opowieść o dobrym człowieku” w wykonaniu Teatru EDEN z Wieliczki. Była to adaptacja, znanej biblijnej przypowieści. Opowiadała historię napadniętego człowieka, na którego nieszczęście nie zwracali uwagi przechodzący obok ludzie. Jedynie Samarytanin, gdy zobaczył cierpiącego, postanowił mu pomóc.
Było to wspaniałe przedstawienie teatralno – muzyczne, interaktywne, podczas którego dzieci brały udział, ucząc się grać na instrumentach muzycznych oraz udzielały pomocy cierpiącemu człowiekowi.
Barwne kostiumy i rekwizyty oraz bogata scenografia, w pełni oddały atmosferę i klimat starożytnego wschodu, a humorystyczne dialogi i piękna autorska muzyka zagwarantowały wspaniałą zabawę.