Jesteś tutaj:

Spotkanie autorskie z pisarka Izabellą Klebańską

Co to jest kaprys, humoreska, jak wyglądają poszczególne nuty, klucz wiolinowy, jak długo zepsuty był zegar z „Strasznego Dworu”?. Na te i inne równie ciekawe pytania, wszystkie związane z muzyką, otrzymały dzieci odpowiedzi na spotkaniu z pisarką Izabellą Klebańską dnia 28.02.2017r.

Izabella Klebańska to autorka książek dla najmłodszych, popularyzuje wiedzę o muzyce w ciekawy, wesoły i przystępny sposób.

Na spotkaniu Pani Izabella w przenośni i dosłownie porwała do tańca, nauczyła dzieci dworskiego tańca. Pisarka przeczytała fragmenty kilku swoich książek, ilustrując je odpowiednio dobraną muzyką. Dzieci przez całe spotkanie aktywnie brały udział w różnego rodzaju zadaniach i konkursach.
Mamy nadzieję, że panią Izabellę Klebańską będziemy jeszcze niejednokrotnie gościć w naszym przedszkolu.