Jesteś tutaj:

Serduszkowy Bal Karnawałowy w Przedszkolu Edukacyjnym

Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni.

W naszym przedszkolu taki bal odbył się 14 lutego 2017r.

Panie pracujące w przedszkolu dołożyły wszelkich starań, by tego dnia sale przedszkolne  za sprawą wyjątkowych dekoracji w postaci serduszkowych balonów, serpentyn oraz różnorodnych kolorowych ozdób zamieniły się w sale balowe. Zjawiskowy wygląd sali, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Karnawałowy wystrój podkreśliła również świetlista kula mieniąca się kolorami tęczy.

Od samego rana dzieci wcieliły się w bohaterów ulubionych bajek i filmów: księżniczki, wróżki, zwierzątka,  rycerzy, kowbojów  i innych postaci. Nie zabrakło oczywiście super bohaterów: supermanów, spidermanów i batmanów. Wspólnie z dziećmi przebrały się również Panie wychowawczynie, które dzieci z trudnością rozpoznały.

Przebierańcy bawili się doskonale. Skoczna, rytmiczna muzyka zachęcała do tańców, a wspólne zabawy i gry sprawiły dzieciom wiele radości i pozostawiły niezapomniane wrażenia. Wszyscy tancerze stanęli do konkursu na „Królową i Króla Balu”. Zwycięskiej parze zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia.

W przerwie dzieci miały czas na słodki poczęstunek i pyszny soczek malinowy.

Wszystkim pomagającym Rodzicom, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!