Jesteś tutaj:

UROCZYSTOŚĆ PRZEDSZKOLNA PT. ,,DZIEŃ BABCI I DZIADKA”

W Przedszkolu Edukacyjnym zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 31 stycznia 2017 r. w grupie średniaków odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie wychowawczyni przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.  W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z Panią Eweliną i Anią  przygotowały piękny program artystyczny. Dzieci  w formie wierszy i piosenek złożyły dziadkom  i babciom życzenia, po czym zaprezentowały przepięknie taniec zimowy do utworu pt. ,,Świeci gwiazdka”. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Na koniec części artystycznej dzieci zaprosiły swoich gości do obejrzenia prezentacji multimedialnej pt. ,,Album przedszkolaka”, która przyniosła wszystkim dużo radości. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.