Wystawa kartek świątecznych pt. „Święta tuż, tuż…”

Od dnia 9 grudnia 2016r. do  22 grudnia 2016r. w Przedszkolu Edukacyjnym im. Jana Amosa Komeńskiego w Zelowie można było oglądać wystawę kartek świątecznych pt. „Święta tuż, tuż…”

Kartki wykonały dzieci z Przedszkola Edukacyjnego wraz z rodzicami. Technika wykonania kartek była dowolna, według własnego pomysłu, dlatego powstały prace niepowtarzalne i wyjątkowe. Dzieci z wielkim entuzjazmem oglądały ekspozycję gotowych już prac umieszczonych na wystawie. Z zainteresowaniem podziwiały prace swoich kolegów i koleżanek.

Celem takiej pracy było pogłębienie więzi rodzinnych między dziećmi i ich rodzicami podczas wspólnie wykonanej pracy, a także uwrażliwienie na magię Świąt Bożego Narodzenia. Tradycją naszego przedszkola jest przekazywanie kartek wraz ze świątecznymi życzeniami dzieciom z Oddziału Dziecięcego w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Stało się tak i tym roku.