Jesteś tutaj:

Uroczystość przedszkolna „Jasełka 2016”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również i dzieci.

Jasełka mają wieloletnią tradycję w naszym przedszkolu, a w wykonaniu przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięku.  Także i w tym roku nie mogło zabraknąć spotkania opłatkowego, które odbyło się 21 grudnia o godzinie 12.00 w grupie starszaków

Dzieci długo przygotowywały się do występów, chętnie uczyły się ról oraz uczestniczyły w próbach. Nie mogło zabraknąć również przepięknych dekoracji, które sprawiły, że sala wyglądała uroczo. Pojawiła się scena z rozgwieżdżonym niebem i Gwiazdą Betlejemską. W oddali stała choinka, a tuż przed nią szopka. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców, prezentowali się doskonale. Nie mogło zabraknąć również wspólnego kolędowania. Po przedstawieniu przyszedł do dzieci długo wyczekiwany Święty Mikołaj i rozdał wszystkim prezenty.

Podczas spotkania panowała bardzo miła i rodzinna atmosfera, którą wszyscy zapamiętamy na długo.