Jesteś tutaj:

Spotkanie z „Eko – Mikołajem”

2 grudnia br. dzieci z grupy starszaków wybrały się na wycieczkę do Bełchatowa. W Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3 w Bełchatowie podsumowano i wręczono nagrody dla uczestników biorących udział w Festiwalu Ekologicznej Twórczości Dzieci 2016, w którym wzięło w nim udział 31 placówek oświatowo-wychowawczych z terenu powiatu bełchatowskiego. Po wręczeniu nagród tradycyjnie już organizatorzy zaprosili na cykliczną zabawę pn. Eko-Mikołaj. Jest to jedna z propozycji realizowana przez referat ds. edukacji ekologicznej bełchatowskiego starostwa, skierowana do najmłodszych. W tegorocznej zabawie wzięło udział blisko 150 dzieci z placówek oświatowych z terenu powiatu bełchatowskiego. W programie dla najmłodszych przygotowano m. in. zabawy taneczne, konkursy ekologiczne ze Śnieżynką oraz Mikołajem. Na wszystkich uczestników czekał też słodki poczęstunek.