“Hurra ! Wreszcie koncert” – audycja muzyczna

W Przedszkolu Edukacyjnym wszystkie przedszkolaki bardzo lubią śpiewać, tańczyć oraz wspólnie słuchać piosenek. W związku z tym w bieżącym roku przedszkolnym zorganizowaliśmy dla dzieci miesięczne audycje muzyczne. Po raz pierwszy goście z łódzkiej Filharmoni odwiedzili nas w dniu 21.09.2016r. Na początku audycji muzycznej, która miała tytuł  „Hura! Wreszcie koncert!” przywitał nas Pan Witek. To bardzo sympatyczny człowiek, który wprowadza dzieci w tajemniczy świat muzyki. Przedszkolaki były zachwycone Panem Witkiem i niespodziankami, które dla nich przygotował. Na pożegnanie zaśpiewaliśmy wspólnie piosenkę, którą nauczyliśmy się na tym spotkaniu. Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty Pana Witka w naszym przedszkolu!