Dni Otwarte w Przedszkolu

Tekst czytaj dalej

Pierwsze spotkanie z przedszkolem to bardzo ważne wydarzenie w życiu małego dziecka. Dlatego w dniach  11-12 stycznia 2017 r. w godzinach od 14.00 do 16.00 odbyły się w naszym przedszkolu Dni Otwarte, podczas których przygotowanych było wiele atrakcji dla przyszłych przedszkolaków.

Rodzice podczas Dni Otwartych mogli zapoznać się z ofertą przedszkola,  Kadrą Pedagogiczną i salami zajęć, a najmłodsi do woli bawić się wszystkimi zabawkami. Dzieci chętnie włączały się do zajęć zorganizowanych przez nauczycielki w poszczególnych grupach wiekowych. Przyszli wychowankowie podczas swobodnych zabaw mieli okazję zapoznać się z rówieśnikami oraz oswoić z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić.