Jesteś tutaj:

Przedstawienie teatralne pt.,,Opowieść wigilijna”

Do Przedszkola Edukacyjnego w dniu 12.01.2017r. zawitał Teatr ,,Eden” z Krakowa. Wszystkie grupy z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie teatralne zatytułowane ,,Opowieść wigilijna”, adaptację jednej z najsłynniejszych opowieści Karola Dickensa.

Jest to historia o głębokim doświadczeniu i przemianie Ebenezera Scrooge’a.

Jest on ponurym samotnikiem, nielubiącym ludzi za to kochającym swoje pieniądze. W noc wigilijną ukazują mu się duchy pod wpływem, których Ebenezer Scrooge zmienia zdanie o ludziach i otaczającym go świecie. Staje się serdecznym i ciepłym człowiekiem otwartym na potrzeby innych.

Spektakl uświadamia małym widzą iż miłość i rodzina są ważniejsze niż pieniądze.

Doskonała gra aktorska, oryginalna oprawa muzyczna wraz z 4 – planową scenografią, pozostawiają u widzów niezapomniane wspomnienia.