Jesteś tutaj:

Audycja muzyczna pt.:,,Karnawałowe szaleństwo”

Dnia 2 stycznia, pierwszy raz w Nowym Roku, gościliśmy artystów Filharmonii Łódzkiej z audycją muzyczną pt.: „ Karnawałowe szaleństwo”. Pan Witek rozpoczął audycję od życzeń noworocznych, życząc wszystkim samych pogodnych i pomyślnych dni. Przywitaliśmy się piosenką rozpoczynającą każde nasze spotkanie, „Kto, bo jak nie my to, kto …”. Pan Witek tym razem przywiózł do przedszkola tancerzy – Panią Izę i Pana Kamila, którzy zaprezentowali dzieciom tańce towarzyskie. Był fokstrot – najtrudniejszy z tańców, walc wiedeński, tango oraz quick step. Tancerze tańczyli poszczególne tańce przy wspaniałej muzyce, a następnie zaprosili dzieci do nauki walczyka. Pani Iza pokazywała kroki, a Pan Kamil razem z dziećmi powtarzali, starając się je zatańczyć. Była to znakomita lekcja przed zbliżającą się w naszym przedszkolu zabawą karnawałową. Na koniec spotkania Pan Witek zaprosił na kolejną audycje w miesiącu lutym, życząc jednocześnie udanych i bezpiecznych ferii zimowych.