Jesteś tutaj:

Zajęcia otwarte ,,W muzeum”

18 listopada 2016r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, których tematem było „W muzeum”. Głównym celem zajęć było stymulowanie rozwoju zainteresowań czytelniczych, kształtowanie poczucia przynależności lokalnej oraz kształtowane wartości moralnych. Zajęcia były poprowadzone z zamiarem poznania instytucji jaką jest muzeum. Dzieci między innymi wysłuchały opowiadania pt. ,,W muzeum”, bawiły się klockami logo, poznały literę ,,z”, która pozwoliła wprowadzić w tematykę dotyczącą historii naszego miasta Zelowa. Podsumowaniem zajęć było wspólne wyjście z rodzicami do ,,Muzeum Braci Czeskich”, które znajduje się na naszym terenie przedszkolnym. Dla dzieci najważniejsze było to, że mogły pracować wspólnie z rodzicami, którym taka forma zajęć bardzo przypadła do gustu, a podczas której mieli możliwość zaobserwowania postępów, jakie poczyniły ich pociechy od początku roku szkolnego.