Jesteś tutaj:

Audycja muzyczna pt.: ,,Hura! Wreszcie koncert!”

W Przedszkolu Edukacyjnym wszystkie przedszkolaki bardzo lubią śpiewać, tańczyć oraz wspólnie słuchać piosenek. W związku z tym, po raz pierwszy w tym roku zorganizowaliśmy dla dzieci miesięczne audycje muzyczne. Wszystkie dzieci z naszego przedszkola pierwszy raz wzięły w nich udział w dniu 21.09.2016r.
Na początku audycji muzycznej, która miała tytuł ,, Hura! Wreszcie koncert!” przywitał nas Pan Witek. To bardzo sympatyczny człowiek, który wprowadza dzieci w tajemniczy świat muzyki. Przedszkolaki były zachwycone Panem Witkiem i niespodziankami, które dla nich przygotował.
Na pożegnanie zaśpiewaliśmy wspólnie piosenkę, którą nauczyliśmy się na tym spotkaniu. Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty Pana Witka w naszym przedszkolu!