Jesteś tutaj:

V Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ale heca, ale draka:
Dziś Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!
Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ustanowił dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka!
Pragniemy z tej okazji przekazać wszystkim Przedszkolakom, tym małym, tym średnim i tym całkiem dużym, najlepsze życzenia.
Rośnijcie jak na magicznych drożdżach, uczcie się codziennie czegoś nowego i bawcie się w najlepsze!

Dnia 20.09.2016r. na terenie miasta Zelów obchodziliśmy V Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola z nauczycielkami wybrały się na przedszkolny plac Tadeusza Kościuszki w Zelowie, by wypuścić kolorowe balony pod hasłem „Z marzeniami do nieba”. Wszystkie przedszkolaki zaśpiewały również piosenkę, której nauczyły się w przedszkolu. Po powrocie do przedszkola czas upłynął nam na zabawie. Dzieci uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej KLANZY, co sprawiło wszystkim dużo radości. Podczas rozmów z nauczycielkami dzieliły się wrażeniami z pierwszych tygodni pobytu w placówce. Na zakończenie wychowawczynie złożyły dzieciom życzenia, zaśpiewały ,,sto lat” i poczęstowały dzieci cukierkami ufundowanymi przez Panią Burmistrz Zelowa.